Bimota w blasku świateł na Positive Ways 2023!

2023.06.08

Bimota w blasku świateł na Positive Ways 2023!


Impreza charytatywna Positive Ways, jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na kalendarzu motoryzacyjnym, przyciąga uwagę wielu entuzjastów i pasjonatów motoryzacji. Tegoroczna, 10-ta edycja festiwalu była wyjątkowa z racji jubileuszu, tym bardziej była to doskonała okazja do zaprezentowania nowej na polskim rynku włoskiej marki motocykli, która zaprezentowała dwa aktualne modele - Bimotę Tesi H2 i Bimotę KB4.

Impreza odbywała się na przestrzeni 5 dni na terenie całej Polski, począwszy od Trójmiasta, przez Poznań, Warszawę i skończywszy w Ostródzie na Mazurach. Impreza niosła za sobą nie tylko moc emocji i dreszczyku adrenaliny, ale także ważny cel społeczny.

Festiwal Positive Ways został stworzony z myślą o wspieraniu hospicjów i osób potrzebujących opieki paliatywnej. Wszystkie dochody z festiwalu oraz darowizny zebrane podczas imprezy zostaną przeznaczone na wsparcie tych instytucji.

Marka Bimota, znana ze swojej historii innowacji i doskonałości w motoryzacji, na festiwalu zaprezentowała swoje dwa najnowsze modele, Tesi H2 i KB4, które zachwyciły publiczność swoim niepowtarzalnym stylem i osiągami.

Motocykle można było zobaczyć w trakcie dwóch dni. W pierwszej kolejności na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) w Poznaniu oraz kolejnego dnia pod Pałacem Kultury I Nauki w centrum Warszawy w doborowym towarzystwie sportowych samochodów uczestników Positive Ways.

Możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu było ogromnym wyróżnieniem. Przeprowadziliśmy dziesiątki inspirujących rozmów z ciekawymi osobami, a naszym motocyklom zrobiono setki zdjęć. Szczytny cel, wspaniali i pozytywnie zakręceni ludzie. Dziękujemy!