Jazdy testowe

- Jazda testowa Bimota -

Skorzystaj z możliwości jazdy testowej

Jazdy testowe to praktyka ciesząca się coraz większą popularnością mająca na celu przybliżenie oraz poznanie walorów trakcyjnych wybranego pojazdu. Marki motocyklowe, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferują możliwość odbycia próbnej jazdy wybranym modelem motocykla. Dlaczego warto skorzystać z tego typu możliwości i w jaki sposób to zrobić?

Bimota Polska oferuje jazdy testowe swoimi modelami. Program i przebieg jazd testowej obejmuje dostarczenie pojazdu pod wskazany przez klienta adres na terenie Polski. W celu zabezpieczenia pojazdu Klient wpłaca kaucję zwrotną - szczegóły zwrotu kaucji są szczegółowo opisane w umowie użyczenia, którą każdorazowo otrzymuje Klient. Koszt 4 godzinnej jazdy, który uzależniony jest od modelu, obniży cenę pojazdu w przypadku gdy Klient zakupi pojazd w ciągu 1 miesiąca od odbycia jazdy testowej.

Umów się na jazdę

Bimota-polska
 
 

Bimota-polska

Korzyści z jazdy testowej

Jazda testowa to możliwość przekonania się „na własnej skórze”, jak prowadzi się dany pojazd. To niepowtarzalna okazja do wypróbowania swoich sił i samodzielnej jazdy nowym modelem, bez konieczności jego kupna.

Nie musisz być właścicielem pojazdu, by przekonać się, jak sprawdza się dana maszyna, jaką ma moc i przede wszystkim czy odpowiada Twoim indywidualnym oczekiwaniom. To główna korzyść płynąca z jazdy testowej. Warto bowiem pamiętać, że poszczególne motocykle znacząco różnią się od siebie i nawet bardzo podobne modele mogą wywoływać różne doznania u kierowcy. Chodzi tu o kryteria takie jak zwrotność, prowadzenie czy komfort. Dlatego szczególnie warto skorzystać z jazdy testowej na motocyklu.

Umów się na jazdę

 

Jak umówić się na jazdę testową motocyklem Bimota?

Przejdź na stronę formularza jazdy testowej i wybierz z dostępnych opcji: Jazdę testową u Klienta (wówczas przywieziemy wybrany motocykl pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Polski, w ustalonym terminie) lub Jazda testowa na evencie - jeśli w danym momencie mamy zaplanowane imprezy motocyklowe, tam też będziesz mógł skorzystać z jazdy testowej.

 

W kolejnym kroku wybierz interesujący Cię motocykl z listy dostępnych modeli.

 

Następnie wprowadź swoje dane osobowe i wybierz preferowaną formę płatności. Po opłaceniu zamówienia na jazdę testową otrzymasz od nas potwierdzenie mailowe złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu płatności skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić warunki odbycia Twojej jazdy testowej.

 

Umów się na jazdę

 
 BIMOTA_TESIH2 & KB4