Pierwsza Bimota Tesi H2 trafiła do polskiego właściciela!

2023.05.25

Pierwsza Bimota Tesi H2 trafiła do polskiego właściciela!


W ostatnich dniach mieliśmy ogromną przyjemność wydać pierwszy w Polsce egzemplarz unikatowego modelu Tesi H2 z oficjalnej dystrybucji. Jednocześnie możemy potwierdzić, że jedna z 250 sztuk tego wyjątkowego motocykla jest eksploatowana. Odbiór wyjątkowego modelu, postanowiliśmy uczcić hucznym wydaniem!

Nowy właściciel miał możliwość wyboru dedykowanego numeru, jakim każdy motocykl jest sygnowany, a także kolorystyki, finalnie decydując się na wersję Carbon. Motocykl został wyposażony w dedykowany wyścigowy układ wydechowy marki Arrow, który jest dołączany do każdego egzemplarza Tesi H2.

Ten wyjątkowy motocykl trafił w ręce prawdziwego pasjonata jednośladów z Mazowsza, który deklaruje delektować się ponadprzeciętnymi osiągami Tesi H2 podczas codziennych przejażdżek. Fakt, że motocykl wyjechał z salonu od razu na kołach pozwala myśleć, że regularnie będzie można go zobaczyć na publicznych drogach.

Bimota Tesi H2 to pojazd zbudowany z najwyższej jakości materiałów, z unikalnym systemem zawieszenia i najmocniejszym silnikiem o mocy 231 koni mechanicznych dostępnym w homologowanym motocyklu. Jest to nie tylko doskonały wybór dla pasjonatów motocykli, ale także motocyklistów poszukujących kolekcjonerskiego egzemplarza o wyjątkowej stylistyce. Tesi H2 to prawdziwy unikat w świecie współczesnego motocyklizmu.

Pierwszemu właścicielowi gratulujemy zakupu oraz życzymy wielu niezapomnianych wrażeń!