Premiera marki Bimota w Polsce!

2023.04.04

Premiera marki Bimota w Polsce!


Bimota to unikatowa na rynku, włoska, marka motocykli, która od lat wzbudza zachwyt wśród miłośników motoryzacji. W dniach 30 marca - 2 kwietnia 2023 roku, podczas targów motoryzacyjnych Poznań Motorshow odbyła się oficjalna polska premiera podczas której zaprezentowaliśmy oba modele, dostępne aktualnie w sprzedaży: Bimota Tesi H2 oraz KB4.

Model Tesi H2 to propozycja dla miłośników kolekcjonerskich motocykli i emocji wynikających z najmocniejszego napędu w drogowym motocyklu. Napędzany jest silnikiem z doładowaniem mechanicznym o mocy 231 KM, który zapewnia więcej niż dynamiczną jazdę i wręcz abstrakcyjne osiągi. Tesi H2 to również innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne, oparte na unikalnym zawieszeniu przednim Tesi, które gwarantuje stabilność i precyzję prowadzenia na drodze. Jest to unikalny motocykl, wyprodukowany w limitowanej ilości 250 sztuk na skalę światową. Jeden z tych egzemplarzy mieliśmy przyjemność pokazać w Poznaniu.

Drugim modelem, który zadebiutował na targach Poznań Motorshow, jest Bimota KB4. To nowoczesny motocykl, którego styl nawiązuje do klasycznych modeli Bimota. KB4 to propozycja dla miłośników klasycznego retro-designu i wydajności w kompaktowej ramie. Został wyposażony w czterocylindrowy silnik o mocy 142 KM, który zapewnia dynamiczną i komfortową jazdę.

Premiera modeli Tesi H2 i KB4 to wielkie wydarzenie dla marki Bimota w Polsce oraz w Europie. Te motocykle są propozycją dla najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekują od swojego motocykla nie tylko doskonałych osiągów i unikatowego stylu, ale również innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Bimota to marka z wielką tradycją, która od lat inspiruje i zachwyca motocyklistów na całym świecie. Premiera modeli Tesi H2 i KB4 na Poznań Motorshow była doskonałą okazją, by bliżej zaprezentować tę markę i jej wyjątkowe modele.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stoiska marki Bimota podczas zakończonych targów Poznań Motorshow 2023. Dziękujemy za zainteresowanie marką Bimota i za pozytywne opinie, jakie otrzymaliśmy w trakcie trwania imprezy. Ciepłe słowa i entuzjazm wobec naszych motocykli stanowią dla nas ogromne wyróżnienie i motywację do dalszego doskonalenia naszych produktów.

Mamy nadzieję, że udało się Państwu bliżej poznać nasze modele, a w przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami.